LUXKON

Firma Luxkon działa w branży budowlanej od ponad 25 lat.

Specjalizujemy się w oferowaniu wyrobów renomowanych producentów, najlepszej jakości płytek ceramicznych, armatury łazienkowej, materiałów budowlanych i narzędzi pozwalających na kompleksowaą budowę “od fundamentu po dach” oraz  wykonanie remontów budynków i mieszkań.

Działalność prowadzimy w wyspecjalizowanych salonach i punktach handlowych. W 2016 r otworzyliśmy w Kaliszu dwa salony sprzedaży płytek ceramicznych i armatury sanitarnej z ekskluzywna ekspozycją.

Dokonaliśmy również gruntownej przebudowy ekspozycji w pozostałych obiektach, wychodząc naprzeciw nowym trendom umożliwiającym Klientom wybór idealnego wnętrza z bardzo bogatej oferty producentów krajowych i zagranicznych.
Wprowadziliśmy szereg udogodnień wpływających pozytywnie na naszą współprace z architektami oraz na cały cykl interakcji naszych doradców z Klientami w celu zaprezentowania różnorodnych rozwiązań, przygotowanie aranżacji wnętrz, łazienek itp.

Dlaczego warto z nami współpracować ?

  • posiadamy ponad 25 letnie doświadczenie w branży
  • przygotowaliśmy dla Państwa wyselekcjonowany dobór asortymentu i dostawców najwyższej jakości
  • bardzo duży wybór płytek ceramicznych i armatury łazienkowej dostępny bezpośrednio na naszych stanach magazynowych
  • wysoki poziom obsługi Klientów prowadzony przez naszych doradców z dużym doświadczeniem
  • tworzymy niepowtarzalne wizje wnętrz we współpracy z architektami oraz pomagamy te wizje realizować przy udziale wykfalifikowanych fachowców

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij